46 856 45 95
SOCIAL MEDIA

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy handlowej wszystkie firmy z branży motoryzacyjnej, sklepy, warsztaty, serwisy, hurtownie, floty. Dla każdego przygotujemy szczególną i indywidualną ofertę, która zaspokoi Państwa potrzeby, a ze swojej strony zapewnimy fachową obsługę, wsparcie, szkolania, nienaganny serwis oraz całą logistykę naszych produktów. W celu uzyskania wszelkich dodatkowych informacji i chęci współpracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Oferujemy także model współpracy dropshippingowej. Oferta skierowana jest do Klientów biznesowych, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o produkty firmy AKBA Akumulatory. Proponujemy współpracę polegającą na zastosowaniu metody dropshippingu, czyli modelu sprzedaży, w którym to AKBA Akumulatory organizuje wysyłkę do klienta końcowego.

Aby podjąć współpracę nie jest konieczne posiadanie własnego magazynu czy kapitału do inwestowania w asortyment. Towar pakowany i wysyłany jest do Klienta końcowego z centrum logistycznego firmy AKBA Akumulatory – zadaniem kontrahenta dropshippingowego jest jedynie zbieranie zamówień i składanie dyspozycji wysyłki w naszej firmie.

 

Współpraca z firmą AKBA Akumulatory to gwarancja sukcesu Twojej firmy.

Zakupy on-line


Zapraszamy do naszego sklepu